566 466 179 (Po-Pá 8:30 - 16:30)
 
Košík je prázdný

Video: Jak jednoduše podpálit gril


 

 

Jak roztopit gril na dřevěné uhlí

Šéfkuchař Weber Grilakademie Lukáš Vokrouhlík vás v krátkém videu naučit podpálit gril na dřevěné brikety, aniž byste se ušpinili a trápili s rozfoukáváním uhlíků. Minimální pracnosti a ideální teploty dosáhnete při použití komínového startéru. Ten naplníte briketami, pod něj dáte zapálený tuhý podpalovač. Díky komínovému efektu dřevěné uhlí samo krásně prohoří během 20 minut. Následně se brikety vysypou na palivový rošt. Do 10 minut máte gril roztopen na ideální teplotu pro grilování.

 

Jak roztopit elektrický gril

U elektrického grilu není co složitě řešit, prostě se jen připojí do elektrické sítě, kolečko regulátoru se otočí na nejvyšší výkon a 15 minut se nechá rozpálit.

 

Jak roztopit plynový gril

Připojte plynový gril k propan-butanové lahvi (pozor na to, že zavit je opačný než je běžné při šroubování). Otevřete plynovou láhev, víko grilu nechte otevřené z bezpečnostních důvodů (mohlo by dojít k nahromadění plynu pod víkem a následné explozi). Regulátor otočte do polohy start, stiskem startéru vyvoláte jiskru a zapálíte plamen. Přiklopte víko a nechte 5 minut rozehřát na provozní teplotu.

 

 

 

Kategorie

Weber partner

Doprava zdarma


Při nákupu nad 3000 Kč doprava ZDARMA