566 466 179 (Po-Pá 8:30 - 16:30)
 
Košík je prázdný

Příslušenství ke grilům

Příslušenství ke grilům WeberPro pravý požitek z grilování vám nestačí pouze samotný gril. K dokonalému prožitku a výsledku grilování je třeba mít i praktické pomůcky. S pomocí příslušenství ke grilům Weber se grilování stane skvělou zábavou. 

U příslušenství značky Weber se znovu setkáváme, stejně jako u samotných grilů, s vysokou kvalitou zpracování a praktičností. Díky desítkám let zkušeností a výzkumů bylo příslušenství Weber ...   číst více >>

 

X

Jakmile produkt naskladníme. Zašleme Vám e-mail s upozorněním a hlídání se deaktivuje

Sledování položky

Vybrána položka:  • 1

Pro pravý požitek z grilování vám nestačí pouze samotný gril. K dokonalému prožitku a výsledku grilování je třeba mít i praktické pomůcky. S pomocí příslušenství ke grilům Weber se grilování stane skvělou zábavou. 

U příslušenství značky Weber se znovu setkáváme, stejně jako u samotných grilů, s vysokou kvalitou zpracování a praktičností. Díky desítkám let zkušeností a výzkumů bylo příslušenství Weber dovedeno k dokonalosti. 

V široké nabídce příslušenství si můžete vybrat ze základního příslušenství, které se hodí ke každému grilu Weber. V této sekci najdete například grilovací náčiní, grilovací rukavice, zástěru a také praktické čističe na grily. 
Samozřejmě u nás najdete i příslušenství speciálně určené pro grily na dřevěné uhlí a grily plynové
Příslušenství Weber Premium nabízí širokou škálu výrobků. Od košů na přípravu zeleniny, přes stojany na drůbež až po speciální vybavení k BBQ systému- kámen na pizzu, pánve, rošty s vyměnitelným středem a kuchařky Weber. 

Díky těmto rozmanitým pomocníkům budete překvapeni, co všechno váš gril Weber dokáže. 

Kategorie

Weber partner

Doprava zdarma


Při nákupu nad 3000 Kč doprava ZDARMA