566 466 179 (Po-Pá 8:30 - 16:30)
 
Košík je prázdný

Plynové grily

Plynové grily WeberPlynové grily Weber jsou ideální volbou pro všechny příznivce grilování a také pro profesionály, kteří grilují velmi často. Plynové grily značky Weber se vyznačují, stejně jako grily na dřevěné uhlí nebo elektrické tohoto výrobce, dlouhou životností, použitím špičkových materiálů a kvalitním zpracováním. Mezi hlavní přednost plynových grilů patří to, že dosáhnete velmi brzo požadované teploty a to jen prostým otočením knoflíku. Plynové grily jsou také velmi oblíbené díky své snadné a především čisté obsluze.   číst více >>

 


Plynové grily Weber jsou ideální volbou pro všechny příznivce grilování a také pro profesionály, kteří grilují velmi často. Plynové grily značky Weber se vyznačují, stejně jako grily na dřevěné uhlí nebo elektrické tohoto výrobce, dlouhou životností, použitím špičkových materiálů a kvalitním zpracováním. 
Mezi hlavní přednost plynových grilů patří to, že dosáhnete velmi brzo požadované teploty a to jen prostým otočením knoflíku. Stejně jednoduše můžete teplotu i regulovat. Plynové hořáky rovnoměrně rozžhaví grilovací rošt, dokáží udržet požadovanou teplotu a grilovaný pokrm je tak rovnoměrně ugrilován.  Plynové grily jsou také velmi oblíbené díky své snadné a především čisté obsluze. 
Chuť grilovaného jídla vám u plynových grilů zajistí stříšky Flavorizers, které jsou umístěny nad hořáky, které chrání topné spirály před odkapávajícím tukem a díky opětovnému vypařování tuku získá váš pokrm typickou vůni grilovaného masa.  

Z řady plynových grilů značky Weber si vybere každý. Od labužníků až po profesionály, od mobilních grilů až po profesionální venkovní kuchyně.  

Ke každému grilu si jistě vyberete z velkého množství příslušenství. Od základních pomůcek, přes speciální přímo pro plynové grily až po luxusní záležitosti

Kategorie

Weber partner

Doprava zdarma


Při nákupu nad 3000 Kč doprava ZDARMA