566 466 179 (Po-Pá 8:30 - 16:30)
 
Košík je prázdný

Grily na dřevěné uhlí

Grily na dřevěné uhlí

Kotlové grily WEBER na dřevěné uhlí patří už mnoho let k nejpoužívanějším a nejkvalitnějším grilům na trhu a proto se staly klasiky v oblasti grilování. Kvalita značky WEBER je už léty prověřená. Tento výrobce začal s výrobou grilů již před 50 lety, od té doby se neustále zdokonaluje a to ho staví do vedoucí pozice v oblasti konstrukce a zpracování grilů ...   číst více >>

 

X

Jakmile produkt naskladníme. Zašleme Vám e-mail s upozorněním a hlídání se deaktivuje

Sledování položky

Vybrána položka:  • 1

Kotlové grily WEBER na dřevěné uhlí patří už mnoho let k nejpoužívanějším a nejkvalitnějším grilům na trhu a proto se staly klasiky v oblasti grilování. Kvalita značky WEBER je už léty prověřená. Tento výrobce začal s výrobou grilů již před 50 lety, od té doby se neustále zdokonaluje a to ho staví do vedoucí pozice v oblasti konstrukce a zpracování grilů. 

Každý kdo miluje vůni kouře, grilovaného masa a praskot uhlíků si v této kategorii jistě přijde na své. Samotní profesionální kuchaři grilují výhradně na uhlí nebo briketách, se žhavými uhlíky můžou snadno ovlivnit teplotu v určitých místech grilu. Grily Weber zajišťují pohodlnou údržbu, maximální bezpečnost a dlouhou životnost, protože jsou vyráběny se speciální povrchovou úpravou. 

Z nabídky grilů na dřevěné uhlí WEBER si vybere jistě každý. Pokud nedisponujete velkou zahradou, určitě oceníte přenosné grily Go- Anywhere nebo třeba Smokey Joe, které uplatníte prakticky kdekoliv. Díky své skvělé skladnosti je můžete použít na malém balkonu nebo je třeba vzít sebou na výlet s přáteli do přírody. 
Na větší či menší zahradě využijete  zahradní grily One- Touch Original, One-Touch Premium a nebo Master- Touch. Tyto grily jsou díky přídavným kolečkům plně mobilní. Navíc jsou vybaveny patentovaným čistícím systémem One-Touch a grilování je tak ještě o něco pohodlnější. 
Nemůžeme se nezmínit o téměř profesionálních grilech řady Performer. Tyto grily jsou vsazeny do stabilního vozíku s pracovním stolem, takže můžete připravovat maso na grilování přímo vedle grilu. 
Jako třešničku na dortu v této kategorii najdete udírnu značky WEBER- Smokey Mountain Cooker, ve které můžete udit na dvou úrovních zároveň. Níže si třeba připravíte grilovanou zeleninu a výše pak uzené maso. 

Pro všechny grily je dostupné nepřeberné množství příslušenství a doplňků pro grilování, od základních pomůcek až po ty speciální, určené přímo pro grily na dřevěné uhlí. Jako nejdůležitější příslušenství pro grily na dřevěné uhlí bychom označili kompaktní zapalovací komín, díky kterému je rozpálení briket či uhlí naprostá hračka. 

Kategorie

Weber partner

Doprava zdarma


Při nákupu nad 3000 Kč doprava ZDARMA