566 466 179 (Po-Pá 8:30 - 16:30)
 
Košík je prázdný

Elektrické grily

Elektrické grily WeberElektrické grily WEBER jsou skvělou volbou všude tam, kde není možné použít grily na dřevěné uhlí a nebo grily plynové. Ne každý má totiž k dispozici svoji vlastní velkou zahradu a tolerantní sousedy. Grilování na elektrickém grilu je snadné, rychlé a hlavně je možné všude tam, kde by se běžné grily nedaly nepoužít. S elektrickým grilem můžete při nepřízni počasí grilovat klidně u vás doma, jednoduše zapojíte gril do zásuvky a grilujete.   číst více >>

 


Elektrické grily WEBER jsou skvělou volbou všude tam, kde není možné použít grily na dřevěné uhlí a nebo grily plynové. Ne každý má totiž k dispozici svoji vlastní velkou zahradu a tolerantní sousedy. Grilování na elektrickém grilu je snadné, rychlé a hlavně je možné všude tam, kde by se běžné grily nedaly nepoužít. S elektrickým grilem můžete při nepřízni počasí grilovat klidně u vás doma, jednoduše zapojíte gril do zásuvky a grilujete.

Elektrické grily ocení především příznivci zdravého grilování. Tuk odchází přímo do nádoby pod grilem a tak nedochází k přepalování tuku. Nemusíte se bát, že vás tento způsob grilování připraví o typickou chuť jídla, grilovaného nad ohněm, protože pro samotné grilování je nejdůležitější správná teplota. 

Elektrické grily WEBER jsou mimořádně výkonné a litinový rošt pak zajistí rovnoměrné rozložení žáru. Výkonná topná spirála dokonale nahradí žár z dřevěného uhlí i plynové hořáky. Doba zahřátí grilu se podle počasí pohybuje v průměru okolo 10 minut. 

Kategorie

Weber partner

Doprava zdarma


Při nákupu nad 3000 Kč doprava ZDARMA