566 466 179 (Po-Pá 8:30 - 16:30)
 
Košík je prázdný

Příslušenství Premium

X

Jakmile produkt naskladníme. Zašleme Vám e-mail s upozorněním a hlídání se deaktivuje

Sledování položky

Vybrána položka:  • 1

Objevte nové směry v oblasti grilování s příslušenstvím řady Premium značky Weber, které je vhodné pro všechny typy grilů výrobce Weber. Vyberte si z naší rozmanité nabídky. 
Pokud již nejste profesionálním šéfkuchařem, tak vás jistě osloví nabídka knih o grilování. Najdete zde základy grilování a rozmanité recepty. Weber nabízí i speciální kuchařky pro grilování kuřecího masa nebo pro vegetariánské grilování, kde se jistě využijí koše na zeleninu
Součástí příslušenství Premium je i příslušenství Gourmet BBQ Systém, což je systém roštů s vyměnitelným středem, kam můžete umístit spoustu užitečných doplňků a rozšířit tak možnosti vašeho grilu. Rozšiřte svůj gril například o kámen na pizzu nebo litinovou mřížku pro grilování báječných steaků. Pro milovníky ryb a zeleniny u nás najdete i pánve právě pro takové příležitosti. 
I milovníci špízů si v této sekci přijdou na své. Vyberte si  z nabídky otáčecí špíz nebo mangal grilovací sadu s 5 špízy. 
Nezapomínáme ani na milovníky uzení. Pořiďte si k vašemu grilu udící jednotku nebo udící box. Pro exotické aroma grilovaného pokrmu použijte udící lupínky například s vůní třešňového dřeva nebo třeba whisky. Při uzení jistě využijete i udící prkénka z cedrového dřeva, které jsou vhodná zejména pro grilování ryb. 

Kategorie

Weber partner

Doprava zdarma


Při nákupu nad 3000 Kč doprava ZDARMA